ارسال سفارشات

سفارش خود را به چه روش‌هایی می‌توانم تحویل بگیرم؟

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می‌‏شوند .

مدت زمان ارسال سفارشات چند روز است؟

سفارشات بین 20 الی 30 روز کاری پس از تایید سفارش تحویل واحد پستی می شوند. زمان تحویل کالا پس از افزودن آیتم در سبد خرید قابل مشاهده می باشد.

انواع پرداخت سفارشات به چه شکل است؟

پرداخت فقط به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی قابل انجام می باشد، پس از انجام تراکنش گزارش تایید از طریق ایمیل برای مشتری ارسال می گردد.

امکان پرداخت در محل

در ابتدای فعالیت، گزینه پرداخت در محل فعال بود و سفارشات پذیرفته و ارسال می گردید، ولی متاسفانه در ادامه کار به دلیل نوسانات به وجود آمده در بازار ارز امکان پرداخت در محل میسر نمی باشد و تمامی سفارشات به صورت آنلاین انجام می پذیرد.

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه ارسال برای سفارشات بالای 200 هزار تومان رایگان و برای سایر سفارشات 15000 تومان است.

آیا می‏‌توانم سفارشی را که تحویل پست داده شده است را رهگیری کنم؟

برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را که پس از تحویل به پست توسط سایت ایران یو اس پولو به شما ابلاغ شده است را در آدرس زیر وارد کنید:
http://itemtracking.post.irبازگرداندن کالا

چه کالاهایی شامل مهلت 3 روز گارانتی بازگرداندن می‏‌شوند؟

ـ در صورتی که کالای سفارش شده از سوی مشتری با کالایی که تحویل شده از نظر سایز، رنگ و ... مغایرت داشته و یا دارای ایراد و یا اشکال ظاهری باشد پس از ارسال، طی بازه تعیین شده و با تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ایران یو اس پولو هزینه آیتم سفارشی به اضافه کلیه هزینه های عودت ـ تا سقف 15000 تومان ـ به عهده شرکت خواهد بود.
ـ متاسفانه به علت شیوع کرونا امکان عودت و تغییر سایز کالا تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نمی باشد.

چگونگی شرایط عودت کالا

مشتریان عزیز توجه داشته باشند ایراد و مغایرت مشاهده شده در کالا باید طی مدت یک روز کاری از طریق سامانه های ارتباطی به اطلاع واحد پشتیبانی رسانده شود، در غیر این صورت به منزله تایید سفارش از سوی مشتری تلقی خواهد شد.
دقت شود در صورت عودت کالای دارای اشکال، آیتم ارسالی در وضعیت اولیه خرید بوده و تنها تست شده باشند و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین مارک و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد.

در صورت بازگرداندن کالا، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

ـ هنگامی که کالایی بازپس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا دو روز کاری مبلغ آیتم به اضافه هزینه پست ـ تا سقف 15000 تومان ـ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
- در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ایران یو اس پولو، هزینه ارسال مجدد به مشتری بر عهده ایشان می باشد.
بنابراین پیش از بروز هر گونه مشکلی پیش از عودت با واحد خدمات مشتریان فروشگاه ایران یو اس پولو تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توانم وضعیت کالای بازگشتی خودرا پیگیری نمایم؟

پس از تحویل کالا به پست با تیم خدمات مشتریان ایران یو اس پولو تماس بگیرید:
021-28422418