درباره ایران یو اس پولو

فروشگاه اينترنتي پوشاک ایران یو اس پولو بهترین گزينه براي خريد اينترنتي پوشاک برند یو اس پولو در ايران می باشد که در سال 1396 پس از ايجاد بسترهاي سخت افزاري و نرم افزاري و ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن آغاز به کار نموده است.
در دنیای امروز توسعه اینترنت، روشهای خرید را به کلی دگرگون کرده، منافع موجود در خریدهای اینترنتی، روزانه تعداد بیشتری از مردم را به انجام آن و ایجاد تغییر در روش های متداول خود در خرید ترغیب می کند. خریدهای اینترنتی با سرعت بیشتری با زندگی مدرن امروزی همگام شده و توانسته جایگاه مناسب تری برای خود در رفع نیازهای مشتریان پیدا کند.
در حالیکه مشغله های روزانه فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است، صرف زمان های طولانی برای انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه معنای خود را از دست می دهد. آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار می گیرد، تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏ های روزانه است. همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از روش های نوین مانند مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی در کمترین زمان برای انجام فعالیت های وقت گیر گذشته می کند.
قیمت مناسب، ضمانت کالا و تعهد در ارائه مناسب خدمات ایران یو اس پولو باعث گردیده طیف وسیعی از مشتریان با اعتماد به این فروشگاه نیازهای خود را مرتفع نمایند.چرا ایران یو اس پولو؟

راهکارهای متنوعی که دنیای مدرن برای رفع نیازهای روزمره از جمله انتخاب و خرید کالا به افراد پیشنهاد می دهد، باعث افزایش سرعت و دقت در انجام این امور می شود. با این شرایط تازه دیگر کمتر کسی کالایی را بدون تحقیق و بررسی خریداری می کند. مشتریان پیش از خرید هر یک از کالاهای مورد نیاز خود، با طیف وسیعی از انتخاب ها مواجه بوده و در مقابل به اطلاعات دقیق تری نیازمندند. دقت در ویژگی های هر کالا و دسترسی به اطلاعات صحیح نیاز اساسی مشتریان است. امروزه روش های نوین و هوشمندانه خرید، می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و همین امر موجب شده روزانه افراد بیشتری به جمع استفاده کنندگان سرویس های اینترنتی بپیوندند.

* اصالت برند کالا
ـ هر کالا دارای کد کالای مختص و یکتای خود بوده که با جستجوی آن در اینترنت می توان از اصالت آن کالا اطمینان حاصل کرد.
ـ هر کالا دارای دو اتیکت مخصوص بوده که شامل هولوگرام، بارکد و کلیه اطلاعات آن کالا از جمله کد کالا، کد رنگ، کوپ و سایز را می توان مشاهده کرد.

* ارسال رایگان
* قیمت مناسب
ـ به جرأت می توان ادعا کرد قیمت های ایران یو اس پولو رقابتی ترین و نازل ترین قیمت ها در ایران می باشد.
* تحویل به موقع
ـ کلیه سفارشات پس از گذراندن مراحل ارسال از انبار ترکیه و دریافت در انبار ایران در زمان مقرر تحویل پست پیشتاز می گردد و در اسرع وقت به دست مشتریان گرامی می رسد.
* خدمات پس از فروش
ـ راه های ارتباطی دفتر سایت شامل تلفن مرکزی دفتر در ساعات کاری و پیج اینستاگرام به صورت 24 ساعته بوده و پاسخگوی مشتریان گرامی می باشد.مختصری درباره تاریخچه چوگان یا پولو

آیا می دونستین چوگان اولین و قدیمی ترین ورزش گروهی دنیاست و قدیمی ترین استادیوم ورزشی جهان همین نقش جهان اصفهان خودمون هست که هنوز تیر دروازه هاش رو میتونید پس از چندین قرن ببینید؛ ایوان عالی قاپو لژ مخصوص پادشاهان و درباریان برای دیدن مسابقات بوده، بهمین جهت به چوگان ورزش پادشاهان و درباریان گفته میشه.
این ورزش توسط درباریان ساسانی به سراسر دنیا منتقل شد.
یعنی از ساسانیان به رومیان، سپس در زمان اسلام به عربستان و هند و بعد از اون به اروپا و در نهایت در سال 1871 میلادی به دورترین نقطه اروپا یعنی انگلیس رسید تا بشه ورزش سلطنتی بریتانیای کبیر و بهش گفتن پولو
جالبه بدونید ابعاد زمین چوگان یا پولو هنوزم اندازه میدان نقش جهان اصفهانه
به جرأت می توان ادعا کرد که اولین گزارش تصویری ورزش ثبت شده در تاریخ، مینیاتورهای دوره تیموری هست
فلسفه سوارکارهای چوب بدست روی لوگوی پولو برمیگرده به چندین قرن پیش از میلاد مسیح،وقتی توسط شاهان و درباریان پرشیای باستان بازی میشده.